В цій категорії розміщено курси, відновлені з резервних копій

        Метою викладання навчальної дисципліни «Введення в спеціальність» є підготовка студентів до навчання в університеті відповідно до сучасних інтеграційних процесів у міжнародній освіті та ознайомлення студентів з особливостями майбутньої професії, її змістом та завданнями, визначення ролі товарознавця в діяльності сучасного підприємництва, особливостями організації підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами: "Товарознавство і торговельне підприємництво", "Оптова, роздрібна та Інтернет-торгівля".

     Мета вибіркової навчальної дисципліни «Вітчизняні та світові мережі Інтернет-торгівлі» полягає у формуванні у студентів базових теоретичних основ та практичного застосування механізмів реалізації процесів торгівлі в мережі Internet.

       Метою викладання нормативної навчальної дисципліни «Матеріалознавство в легкій промисловості» є вивчення теоретичних і практичних основ та формування систематичних знань про будову та властивості речовин, з яких складаються текстильні матеріали (волокна, нитки, тканини, неткані і трикотажні полотна) та пов'язані з цим їх розпізнавальні особливості. Здобуття основ оцінки якості текстильної сировини, яка використовується для виготовлення різних виробів.

Метою викладання навчальної дисципліни «Стандартизація та сертифікація непродовольчих товарів» є формування навичок рішення проблеми державного регулювання безпеки товарів для споживача, закріплення комплексу знань сутність механізму захисту людини, її майна і природного середовища від негативних наслідків сучасного науково-технічного розвитку, від несумлінних виробників і продавців і організаційних основ створення умов для чесної конкурентної боротьби.

Мета навчальної дисципліни «Теоретичні основи товарознавства» полягає у розкритті специфіки теоретичного підходу до пізнання товару, предмета товарознавства як наукової дисципліни, вивченні проблем сучасного товарознавства, засвоєнні основних категорій, понять, принципів і методів теоретичного товарознавства, а також в опануванні загальних методів дослідження якості товарів.

Метою навчальної дисципліни «Теорія загального товарознавства та категоріальний апарат товарознавчої науки» є формування у аспірантів системи знань з теорії загального товарознавства, удосконалення категоріального апарату товарознавчої науки, розроблення та стандартизації товарознавчих термінів і визначень, номенклатури показників якості товарів різного призначення.